Kodėl robotai?

Didėjant būtinybei spartinti gamybą ir išlikti konkurencingu augančioje pasaulinėje rinkoje, daugumai gamybos įmonių itin aktualiu klausimu tampa efektyvių ir lanksčių robotizuotų technologijų poreikis. Tai paaiškina, kodėl, remiantis Tarptautinės robotizacijos federacijos duomenimis, per 2005 metus pramoninių robotų rinka išaugo 30-čia procentų, arba kodėl, remiantis nauju ARC konsultavimo grupės atliktu tyrimu, 2010-ais metais prognozuojamas pasaulinės robotizacijos rinkos padidėjimas gali siekti 5 mlrd.dol..

Ši rinka auga ne tradicinių robotų vartotojų – automobilių ir elektronikos pramonės sąskaita, o dėka mažų ir vidutinių įmonių, dirbančių tokiose srityse, kaip maisto, pakavimo, plastmasių ir gumos, vaistų, namų apyvokos gaminių ir netgi medienos ar baldų pramonė. Lanksčių gamybos procesų ir trumpesnės gamybos trukmės poreikis, taip pat augantys gamybos kaštai bei griežtesni saugos ir sveikatos reikalavimai šiose srityse, skatina investicijas į pramoninių robotų suteikiamą greitį, tikslumą bei universalumą.

ROBOTŲ PRITAIKYMAS

ROBOTŲ PARINKIMAS

SERVISAS

KLIENTAI

PARTNERIAI

Vedantiesiems gamintojams koncentruojantis į nuolatinį įrenginių našumo ir efektyvumo didinimą, per pastarąjį dešimtmetį ženkliai keitėsi ir pati robotų technologija. Šiandien tokio pat funkcionalumo robotas kainuoja mažiau kaip ketvirtį to, kiek kainavo 1990 metais.

Aukštesnės technologijos dėka robotų instaliavimo darbų apimtys yra mažesnės, robotų atliekamo darbo – didesnės, darbinis triukšmas mažesnis, programavimas ir sujungimas su kitomis sistemomis lengvesnis, klaidų /sutrikimų dažnis sumažėjo 200 procentų. Visa tai yra geros naujienos gamintojams, kurie siekia greitesnio investicijų atsipirkimo, kuris įvyksta maždaug per 2-4 metus ar dar greičiau, kai įrenginys dirba dvi pamainas per dieną ar 24 val. kasdien 7 dienas per savaitę.

Šiuolaikinėje gamyboje yra daugybė darbų, kur reikalingas nuolatinis dėmesys detalėms.

ATSAKYSIME Į
JUMS KILUSIUS KLAUSIMUS

SIŲSTI UŽKLAUSĄ