Kodėl robotai?

Didėjant būtinybei spartinti gamybą ir išlikti konkurencingu augančioje pasaulinėje rinkoje, daugumai gamybos įmonių itin aktualiu klausimu tampa efektyvių ir lanksčių robotizuotų technologijų poreikis. Tai paaiškina, kodėl, remiantis Tarptautinės robotizacijos federacijos duomenimis, per 2005 metus pramoninių robotų rinka išaugo 30-čia procentų, arba kodėl, remiantis nauju ARC konsultavimo grupės atliktu tyrimu, 2010-ais metais prognozuojamas pasaulinės robotizacijos rinkos padidėjimas gali siekti 5 mlrd.dol..

Ši rinka auga ne tradicinių robotų vartotojų – automobilių ir elektronikos pramonės sąskaita, o dėka mažų ir vidutinių įmonių, dirbančių tokiose srityse, kaip maisto, pakavimo, plastmasių ir gumos, vaistų, namų apyvokos gaminių ir netgi medienos ar baldų pramonė. Lanksčių gamybos procesų ir trumpesnės gamybos trukmės poreikis, taip pat augantys gamybos kaštai bei griežtesni saugos ir sveikatos reikalavimai šiose srityse, skatina investicijas į pramoninių robotų suteikiamą greitį, tikslumą bei universalumą.

ROBOTŲ PRITAIKYMAS

ROBOTŲ PARINKIMAS

SERVISAS

KLIENTAI

PARTNERIAI

Vedantiesiems gamintojams koncentruojantis į nuolatinį įrenginių našumo ir efektyvumo didinimą, per pastarąjį dešimtmetį ženkliai keitėsi ir pati robotų technologija. Šiandien tokio pat funkcionalumo robotas kainuoja mažiau kaip ketvirtį to, kiek kainavo 1990 metais.

Aukštesnės technologijos dėka robotų instaliavimo darbų apimtys yra mažesnės, robotų atliekamo darbo – didesnės, darbinis triukšmas mažesnis, programavimas ir sujungimas su kitomis sistemomis lengvesnis, klaidų /sutrikimų dažnis sumažėjo 200 procentų. Visa tai yra geros naujienos gamintojams, kurie siekia greitesnio investicijų atsipirkimo, kuris įvyksta maždaug per 2-4 metus ar dar greičiau, kai įrenginys dirba dvi pamainas per dieną ar 24 val. kasdien 7 dienas per savaitę.

Šiuolaikinėje gamyboje yra daugybė darbų, kur reikalingas nuolatinis dėmesys detalėms.

PLAČIAU

ATSAKYSIME Į
JUMS KILUSIUS KLAUSIMUS

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

2016-11
Motoman MH215II and MH250II perkelimo robotai - naujos funkcijos aukštai kokybei

Su MOTOMAN MH215II ir MH250II modeliais Yaskawa pristato du naujus perkėlimo robotus iš MH produktų linijos. Pritaikyta darbui su naujai sukurtu DX200 roboto valdikliu ir glaudesne PROFINET MotoLogix sąsaja.

Plačiau
2016-10
"EuroBLECH apdovanojimuose" Invoacijų prizas - MotoSense įvertintas apdovanojimu


Naujai sukurta VISION stebėjimo sistema iš Yaskawa užėmė antrąją vietą "EuroBLECH apdovanojimuose" ir apdovanota inovacijų prizu.

Plačiau
2016-10
HoverGripper griebtuvas robotui

Kompanijos UniGripper griebtuvas HoverGripper inovatyvi gaminių pernešmo sistema, naudojant vakuumą.Plačiau
2016-10
Naujiena iš AERSERVICE - ARMOFLEX 

Nauja IBF Armoflex linijos, maksimalaus efektyvumo, dūmų ištraukimo rankovė. Lanksti struktūra manevringumui ir tvirtumui. Pritaikoma suvirinimo dūmų šalinimui.

Plačiau
2016-10
Naujiena iš AERSERVICE - ARMOTECH 

Nauja IBF Armotech linijos, maksimalaus efektyvumo, dūmų ištraukimo rankovė. Standaus metalinio korpuso tvirta ir patikima struktūra. Pritaikoma suvirinimo dūmų šalinimui.

Plačiau